Kako je prethodno najavljeno, JP "Vodovod" d.o.o. Bihać danas započinje plansku akciju isključenja korisnika koji imaju neizmirene obaveze po osnovu usluga vodosnabdijevanja i odvodnje otpadnih voda.
Tokom 10. i 11. juna 2026. godine, timovi za isključenje provodiće aktivnosti u naselju Vedro Polje, u ulici Ivana Frane Jukića, gdje je planirano približno 20 isključenja korisnika sa evidentiranim dugovanjima prema preduzeću.
Redovne kontrole i aktivnosti isključenja biće nastavljene i u narednom periodu, u skladu sa evidencijom dospjelih, a neizmirenih obaveza.
Pozivamo sve korisnike sa zaostalim dugovanjima da što prije izvrše uplatu ili se obrate nadležnim službama JP "Vodovod" d.o.o. Bihać, kako bi izbjegli obustavu vodosnabdijevanja i dodatne troškove postupka isključenja i ponovnog priključenja.
JP "Vodovod" d.o.o. Bihać
Odgovorno poslovanje i jednak odnos prema svim korisnicima!
